Nasze opinie

Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna. Z uwagą czytamy komentarze naszych pacjentów, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Opinie zadowolonych klientów dają nam ogromną satysfakcję i jeszcze bardziej nakręcają do pracy, dlatego jeżeli masz chwilę wolnego czasu to prosimy, podziel się swoimi wrażeniami na temat naszych usług.

Dodaj nową opinię

 
 
 
 
 
Wypełniając formularz zgadzasz się na zapisanie wprowadzonych danych do naszej bazy.
Twoje dane nigdy nie zostaną wykorzystane w celach marketingowych.
W celach bezpieczeństwa adres ip (54.85.57.0) zostanie zapisany.
24 wpisy.
Elżbieta napisał/a 18 września 2015 o 18:54:
Usg przeprowadzone fachowo, lekarz przez całą wizyte sie nie odezwał do mnie nawet słowem a lubie sobie pogadac z lekarzem w trakcie wizyty a tutaj nie wiem czy Pan doktor malomówny czy taki skupiony, w sumie nie poszłam do psychoanalityka tylko na usg więc też polecam jesli ktoś chce w dosyć dobrej cenie zrobić bardzo dokładne usg to warto.
Iwona Zych napisał/a 18 września 2015 o 18:50:
Witam doktorze. Dziękuje za trafną diagnozę, w późniejszym rezonansie potwierdziło się uszkodzenie więzadła rzepki, miał Pan racje 😉 polecam Pana znajomym
Michał R napisał/a 17 września 2015 o 09:50:
Super fachowiec, rozpoznał u mnie delikatne uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, nikt nie stawiał ze to moze byc powodem tak silnego bólu, jak sie okazało póxniej na artroskopii łąkotka była rozwarstwiona i to potwierdził Dr. Polecam i pozdrawiam Michał
Renata napisał/a 17 września 2015 o 09:48:
Super lekarz, chodziłam od ortopedy do ortopedy i nic nie widzieli w moim barku, byłam w Enelmedzie na usg i w Damiana i tez niby wszystko ok, a Dr Smarzyk siedział ze 30 minut aż znalazł zwapnienie w moim barku które naciskało gdzies na jakąś tkanke i powodowało ból przy unoszeniu reki. Jeszcze raz dziekuje doktorze za trafną diagnoze.

Nasi specjaliści czekają na Ciebie  - skontaktuj się już teraz!