Cennik usług USG

Oczekujesz wysokiej jakości usług za rozsądną cenę? Potrzebujesz wykonać precyzyjne badanie USG wraz z opisem? Zapraszamy do nas.

Cennik obowiązuje od 1.03.2023

Wybierz cennik

USG Ortopedyczne USG chirurgia naczyniowa

USG Ortopedyczne

Usg ortopedyczne 1 miejsce 220zł
Usg ortopedyczne 1 miejsce + konsultacja 400zł
Usg ortopedyczne 2 miejsca 400zł
Usg ortopedyczne 3 miejsca 500zł
Konsultacja ortopedyczna bez badania 250zł

USG chirurgia naczyniowa

Konsultacja chirurga naczyniowego 200zł
USG Doppler – żył lub tętnic (1 kończyna / 1 układ) 180zł
USG Doppler – żył i tętnic (1 kończyna / 2 układy) 250zł
USG Doppler – żył lub tętnic (2 kończyny / 1 układ) 250zł
USG Doppler – żył i tętnic (2 kończyny / 2 układy) 360zł
USG tętnic szyjnych 250zł
USG jamy brzusznej z opisem (radiolog) 200zł
USG jamy brzusznej z opisem + konsultacja (chirurg naczyniowy) 350zł
USG naczyniowe jamy brzusznej 200zł
USG piersi 200zł
USG tarczycy 200zł
Nasi specjaliści czekają na Ciebie - skontaktuj się już teraz!
image
image

Opinie naszych pacjentów

Jakiś kawałek tekstu takie połączenie pozwala naszym pacjentom uzyskać cenne informacje na temat swojego zdrowia i od razu przystąpić do likwidacji źródeł bólu.

Ikona cytatu

Super firma, ostatnio z racji zamknięcia dostępu do lekarzy na NFZ , chodzę po lekarzach prywatnie. Robiłam tu usg doppler z wizytą u chirurga naczyniowego Dr Alicji Siwko. Super cena jak za konsultację razem z usg na jednej wizycie i to zrobione przez specjalistę. Mamę swoja zapisałam na usg piersi i też mówiła ,że super Pani doktor. Polecam

Gabryśka

Ikona cytatu

Bardzo fachowy i pomocny personel. Opis szczegółowy , cena adekwatna do jakości usługi. Bez kolejek, bez czekania. Robiłam usg brzucha i byłam bardzo zadowolona.

Eliza

Ikona cytatu

Super szczegółowy opis badania. Wykonywałem usg łokcia u Dr Meszaros , bardzo dobra Pani Radiolog.

Wiktor

Ikona cytatu

Super profesjonaliści, nie wiem jak to możliwe ale 300m dalej konsultacja ortopedyczna 250zł plus Usg 250zł razem 500zł. A tutaj jeśli się robi wszystko na jednej wizycie 330zł. I to jest według mnie najlepsza cena w stosunku do jakości w Warszawie. Jestem trenerem personalnym widuje opisy usg ortopedycznego swoich pacjentów i widać gołym okiem ,że tu badanie wykonuje ortopeda który ma pojęcie, opis szczegółowy cała kartka a4. Polecam Doktora Branczewskiego super fachowiec.

Jarek trener

Ikona cytatu

Super specjaliści. Po raz pierwszy odwiedziłem ich 3 lata temu na Twardowskiej na usg kolana, byłem zachwycony podejściem do klienta i jakością badania. Natomiast lokal pozostawiał wiele do życzenia, teraz moje dziecko potrzebowało usg stawu skokowego zadzwoniłem a tu nowa siedziba na Zoliborzu, pojechalismy, ta sama cena, ta sama jakość a klinika poprostu super, lokalizacja bomba , widac ,że prowadzi to wszystko ktoś z pasją i gdyby robili słabe badania to nie rozwineliby się tak . Polecam każdemu Wojtek Parzyk

Wojtek

Ikona cytatu

Jedno z nielicznych miejsc w którym można umówić się na badanie już tego samego dnia. Samo badanie usg dokładne, drobiazgowe kilka zdjęć plus szczegółowy opis oraz fachowe podejście dr Branczewskiego do pacjenta. Po samym badaniu dodatkowo krótka rozmowa na temat schorzenia i zalecenia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona 🙂 polecam

Ania

Ikona cytatu

Byłam u pani doktor Alicji Siwko tydzień temu i jestem zachwycona. Pięknie dziękuję za życzliwe podejście do pacjenta (mam 75 lat), za wytłumaczenie wszystkiego i cierpliwość. Polecam!

Bogna

Ikona telefonu Zadzwoń Ikona Zapisz się online
USG Warszawa logotyp

Wszelkie prawa zastrzeżone - Gabinet Usg prywatnie