Informacje kontaktowe

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Kontakt

Usg Warszawa Prywatnie
Telefon: +48 22 300 15 41

E-mail: gabinet@usg-warszawa.pl

Gabinet

Prywatny Gabinet USG
ul. Twardowska 3
01-810 Warszawa
(Bielany Żoliborz Bemowo)

Witam. Robiłam już kilka razy ortopedyczne usg w Warszawie ponieważ uprawiam sport zawodowo i jeszcze nikt nie poświęcił mi tyle czasu jak robiłam usg kolana prywatnie w Warszawie co Pan doktor. 40 minut szukania pęknięcia łąkotki ale znalazł ta szczelinę i wysłał mnie na dalsze konsultacje do ortopedy i już mam termin operacji. Dziękuję doktorze za poświęcony czas.

~ Kaja, 30 sierpnia 2016

Witam. Przedłużające się problemy z kolanem skłoniły mnie do wykonania badania USG. Wybór padł na BodyMove... i nie żałuje! 40 minut wnikliwego badania, w płaszczyźnie statycznej i dynamicznej, pozwoliło określić problem z łąkotką. Dostałem stronicowy opis mojego problemu, dzięki czemu mogę wreszcie udać się na artroskopię. Widać doświadczenie u ortopedy. Jestem zadowolony, polecam.

~ Jakub, 1 sierpnia 2016

Super lekarz, chodziłam od ortopedy do ortopedy i nic nie widzieli w moim barku, byłam w Enelmedzie na usg i w Damiana i tez niby wszystko ok, a Dr Smarzyk siedział ze 30 minut aż znalazł zwapnienie w moim barku które naciskało gdzieś na jakąś tkankę i powodowało ból przy unoszeniu reki. Jeszcze raz dziękuje doktorze za trafną diagnozę.

~ Renata, 17 września 2015

USG Warszawa

ul. Twardowska 3 01-810 Warszawa (Bielany) Telefon: (22) 300 1500 E-mail: adres@email.com

 Data ostatniej aktualizacji strony: