marek smarzyk

Dr Marek Smarzyk

Badanie USG wykonuje  Ortopeda  Dr Marek Smarzyk, doskonale znany przede wszystkim z leczenia w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej, gdzie pracuje od 15 lat. To specjalista z ogromnym doświadczeniem, który ma na koncie tysiące zdiagnozowanych pacjentów. W Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej przechodzą badania wszyscy polscy sportowcy na czele ze wszystkimi reprezentacjami i to Dr Smarzyk jest jednym z wielu Lekarzy których muszą odwiedzić przyjeżdżając na coroczne badania.

Badanie ultrasonograficzne wykonywane jest za pomocą najwyższej klasy sprzętu diagnostycznego – aparatem USG Philips HD 11xe. Dzięki temu można w ciągu kilku chwil zauważyć zmiany w obrębie stawów, mięśni i ścięgien. Niewątpliwym atutem przy badaniu USG jest archiwizacja danych pacjentów. Ponieważ każde badanie jest nagrywane do pliku, można je wielokrotnie odtwarzać, co przydaje się zwłaszcza przy dłuższym leczeniu pacjenta i jego rehabilitacji.

Uciążliwe dolegliwości związane z nieprawidłowościami funkcjonowania układu ruchowego i ból z tym związany mogą wyłączyć każdego z życia zawodowego i rodzinnego. W takich sytuacjach po pomoc należy się zwrócić do specjalistów. Gwarantujemy naszym pacjentom fachową diagnozę i pomoc w leczeniu urazów układu kostno-stawowego. Jesteśmy przekonani o tym, że możemy Państwu pomóc, dlatego zapraszamy do naszej placówki na badanie usg narządu ruchu.

Nasi specjaliści czekają na Ciebie  - skontaktuj się już teraz!